Solo Latino

Pagrindinis > Šokių kursai > Šokių programos > Solo Latino

Jau po pirmosios pamokos jūs suprasite kokie puikūs yra Lotynų Amerikos šokiai. Karibų ir Pietų Amerikos ritmais pulsuojanti atmosfera, dinamiški judesiai, viskas kas populiaru ir madinga. Ypatingas dėmesys skiriamas muzikai, pamokose skamba ne tik populiarių atlikėjų perdainuotos melodijos, bet ir tikra salsa.

Šiame kurse mokysimės

Šokti:  Salsa, Cha Cha Cha, Rumba, Mambo, Bachata, Cumbia. Nuo paprastų žingsnių palaipsniui pereisite prie sudėtingesnių judesių ir kombinacijų.

Pamokos dalys:  tempimai, apšilimas, mokymas, praktika.

Pagrindai:  Išmoksite kiekvieno šokio pagrindinius žingsnius. Supažindinsime jus su šokių muzika, parodysime kaip judėti muzikaliai ir ritmiškai.

Judesiai ir stilius:   Kadangi šokate viena/as, lengvai įsisavinsite kaip interpretuoti muziką taip kaip jūs norite. Išmoksite taip derinti kūno judesius su akcentais muzikoje, kad šokių aikštelėje neliksite nepastebėti. Stilius šokiui, kaip prieskoniai maistui.

Sukiniai:  Su jais susipažinsite jau pirmojoje pamokoje, bet juos šokantieji tobulina visą gyvenimą. Kūno balansas svarbi sukinių technikos dalis.

 

Registruotis  »

Šokių kursų paieška ir registracija

Išsirinkite šokių kursų programą ir registruokitės internetu.

Kalendorius / Tvarkaraštis

Pr An Tr Ke Pn Š S
     12
345 6 7 89
101112 13 14 1516
171819 20 21 2223
242526 27 28 2930
31      

Populiariausi straipsniai

Naujienų prenumerata

Draugai

Šokių studijos
hoppers.lt
tpsokiustudija.lt

Kaimo turizmas
zaliojistotele.lt

Muzika
gmgyvai.lt