Salsa

Pagrindinis > Šokių kursai > Šokių programos > Salsa

Dvi kairės kojos? Jokių problemų! Niekada nešokote anksčiau? Nesijaudinkite, mes padėsime jums ir jūs tapsite fantastišku salsos šokėju. Nuo pačių elementariausių žingsnelių iki fantastinių kombinacijų ir visa tai pagal tikrą salsos muziką. Viskas ko reikia, tai paspausti registracijos mygtuką esantį dešinėje ir registruotis į bandomąją pamoką. Ten jūsų lauks profesionalūs šokių mokytojai ir Karibų jūros ritmais pulsuojanti atmosfera.

Pagrindai:  salsos pagrindiniai žingsniai, teisingi klubų judesiai. Supažindinsime su salsos muzika, parodysime kaip dera muzika ir žingsniai.

Vedimas:  viskas ko mes mokome remiasi vedimo principu. Vyrukai išmoksta vesti, panelės savo kūnu "klausyti" vedimo. Pasikeitimas rolėmis leidžia abiems suprasti kaip aiškiai ir paprastai informuoti partnerį apie būsimus judesius. Vedimas labai svarbi šokio dalis. Jo verta mokytis nes tie kas įvaldo šį "meną", turi didelę paklausą šokio aikštelėje.

 Stilius ir muzikos interpretavimas:  daugiausiai mokomas aukštesniuose lygiuose, kur išmokstama savo judesiais ir akcentais individualiai interpretuoti muziką. Šiam tikslui naudojami kojų, rankų, klubų ir viso kūno judesiai.  Tačiau visa tai reikia atlikti ne tik energingai, aistringai, bet ir elegantiškai.

 Sukiniai:  Su jais susipažinsite jau pirmojoje pamokoje, bet juos šokantieji tobulina visą gyvenimą. Kūno balansas svarbi sukinių technikos dalis.

 Ritmas ir muzikalumas:  jų mokoma iškart, kai tik užgroja muzika. Tai pats pagrindinis, bet ko gero svarbiausias salsos aspektas. Ritmas, padės jums ir jūsų porai sinchronizuoti judesius muzikoje. Teks pajusti kiekvienos muzikos ritmą. Aukštesniuos lygiuose geras ritmo ir muzikalumo išmanymas leidžia ne tik išlaikyti ritmą visos muzikos metu, bet ir gražiai pažaisti su jo melodija.

Registruotis  »

Šokių kursų paieška ir registracija

Išsirinkite šokių kursų programą ir registruokitės internetu.

Kalendorius / Tvarkaraštis

Pr An Tr Ke Pn Š S
    123
456 7 8910
11 1213 14 151617
18 1920 21 222324
25 2627 28    

Populiariausi straipsniai

Naujienų prenumerata

Draugai

Šokių studijos
hoppers.lt
tpsokiustudija.lt

Kaimo turizmas
zaliojistotele.lt

Muzika
gmgyvai.lt