Rytietiški šokiai

Pagrindinis > Šokių kursai > Šokių programos > Rytietiški šokiai

Rytietiški ritmai, nuostabūs šokio kostiumai, plastiški judesiai, smilkalų kvapas.... Pasiryžusioms įminti šią paslaptį pridursime, kad šie šokiai tai dar ir subalansuotas fizinis krūvis, puikiausi pratimai juosmens, rankų, pečių raumenims. Tai šokis siekiantis tobulo moteriškumo, todėl jis tinka bet kokio amžiaus ir sudėjimo moterims. Užsiėmimai padarys jūsų kūną plastiškesniu ir labiau pasiduodančiu egzotiškiems muzikos ritmams, patobulės ir kūno formos.

Egzotika, išskirtinumas, improvizacija ir geros emocijos…ateik ir pamatyk ką gali tavo kūnas! Šokių vadovė atskleis paslaptį kaip vakarėliui įpūsti šiek tiek rytietiškos dvasios dvelksmo.

Kiekviena pamoka prasideda nuo kūno tempimo ir apšilimo pratimų. Juos seka pratimai lavinantys juosmens, klubų, pilvo, rankų judesius. (Grapevine, Basic Turn, Hip Lifts, Shoulder Shimmy, Hip Drops, Snake Arms, Rib Slides, Forward/Back  Hip Shimmy, Shamu (Camel Walk), Hip Sway, Undulations, Large Hip Circles, Basic Layering).  Didelis dėmesys skiriamas kūno balanso ir ištvermės lavinimui

Šokių kursų paieška ir registracija

Išsirinkite šokių kursų programą ir registruokitės internetu.

NUOLAT IEŠKOMI KAUBOJAI LINIJINIAMS ŠOKIAMS :)

Kalendorius / Tvarkaraštis

Pr An Tr Ke Pn Š S
    123
4 5678910
11 121314151617
18 192021222324
25 2627282930 

Populiariausi straipsniai

Naujienų prenumerata

Draugai

Šokių studijos
hoppers.lt
tpsokiustudija.lt

Kaimo turizmas
zaliojistotele.lt

Muzika
gmgyvai.lt