Linijiniai šokiai (Linedance)

Pagrindinis > Šokių kursai > Šokių programos > Linijiniai šokiai (Linedance)

Šokiai linijomis (Linijiniai šokiai) skirti tiems, kas mokytis šokti ateina po vieną. Paprasti, greitai įsisavinami šokio judesiai derinami su įvairių stilių šokdinančia muzika. Skirtingi sudėtingumo lygiai leidžia pasišokti visiems, jaunimui ir vyresniesiems. Nuo salsos, rumbos, valso, tango, airiškų, graikiškų, country šokių pagrindų iki madingiausių individualios choreografijos šokių linijose. Dar niekas nesugalvojo lengvesnio būdo pradėti šokti.

Pradedantieji I
Šis kursas parengtas pradedantiesiems, pagal specialią "ŠOKIS LT" suaugusiųjų šokių mokymo metodiką, bei keliolikos metų šokių linijomis mokymo patirtį. Profesionalus šokių mokytojas paaiškins pagrindinius judėjimo principus, supažindins su stovėsena ir laikysena. Išmokys kaip patogiai judėti pirmyn, atgal, atlikti posūkiu ir sukinius.
Kurso metu išmoksite 12-14 madingiausių šokių linijomis. Jo pabaigoje jums bus įteikta originali "ŠOKIS LT" metodinė medžiaga, kuri leis prisiminti išmoktus šokius ir mokytojų patarimus.

Pradedantieji II
Čia kviečiami pabaigę šokio pagrindų kursą. Tai antra pradedantiesiems skirto, pagal originalią "ŠOKIS LT" mokymo metodiką sukurto, šokių linijomis kurso dalis. Orientacija erdvėje, judesių koordinacija ir šiek tiek choreografijos. Na ir be abejo, dar daugiau smagių šokių.
Kurso metu išmoksite 10-12 individualios choreografijos šokių linijomis. Truputį pastangų ir greitai pajusite, kad jau galite lygiuotis į geriausius šokėjus.

Hobi grupė
Kursas skirtas pabaigusiems šokių pagrindų kursus. "ŠOKIS LT" vadovų profesionalumas, sukaupta patirtis ir nuolatinis tobulėjimas šioje srityje, garantuoja, kad šiame kurse jūs mokysitės stilingų, charakteringų, bet tuo pačiu lengvai įsisavinamų šokių linijomis. Jūsų laukia efektingos figūros, šokių technikos tobulinimas, pasaulinio garso choreografai ir muzikos atlikėjai. O taip pat- šokių vakarai, bendraminčiai, išvykos, festivaliai, puikiausiai praleistas laikas.

Kartojimo kursas
Kursas tiems kas šoko pas mus ar kitame kolektyve anksčiau, bet dėl susiklėsčiusių aplinkybių negalėjo tęsti studijų. Intensyvus praeityje išmoktų šokių kartojimas ir naujų mokymasis, padės kiekvienam susigrąžinti buvusią formą.

 

Registruotis  »

Šokių kursų paieška ir registracija

Išsirinkite šokių kursų programą ir registruokitės internetu.

Kalendorius / Tvarkaraštis

Pr An Tr Ke Pn Š S
    123
4 56 7 8910
11 1213 14 151617
18 1920 21 222324
25 2627 28 293031

Populiariausi straipsniai

Naujienų prenumerata

Draugai

Šokių studijos
hoppers.lt
tpsokiustudija.lt

Kaimo turizmas
zaliojistotele.lt

Muzika
gmgyvai.lt