Šokių kursai

Pagrindinis > Šokių kursai

Pagal šokio stilių:

 

Linijiniai šokiai  (Linedance)
Solo Latino
Pramoginiai šokiai
Street dance, Hip-Hop
Lindyhop

Argentinietiškas Tango
Salsa
Vestuvių valsas
Rytietiški šokiai

ZUMBA

Pagal miestą:

 

Kaunas
Anykščiai
Biržai
Druskininkai
Elektrėnai
Kėdainiai
Klaipėda
Kretinga
Kupiškis
Marijampolė
Panevėžys

Pasvalys
Raseiniai
Rokiškis
Skuodas
Šakiai
Šilalė
Šilutė
Tauragė
Telšiai
Utena
Vilkaviškis

Linedance
Linijiniai šokiai skirti tiems, kas mokytis šokti ateina po vieną. Paprasti, greitai įsisavinami šokio judesiai derinami su įvairių stilių šokdinančia muzika.  Nuo salsos, rumbos, valso, tango, airiškų, graikiškų, country šokių pagrindų iki madingiausių individualios choreografijos šokių linijose. Dar niekas nesugalvojo lengvesnio būdo pradėti šokti.
Daugiau  »

Solo Latino
Jau po pirmosios pamokos jūs suprasite kokie puikūs yra Lotynų Amerikos šokiai. Karibų ir Pietų Amerikos ritmais pulsuojanti atmosfera, dinamiški judesiai, viskas kas populiaru ir madinga. Ypatingas dėmesys skiriamas muzikai, pamokose skamba ne tik populiarių atlikėjų perdainuotos melodijos, bet ir tikra salsa.
Daugiau  »

Pramoginiai šokiai
Šokių mokymas remiasi Tarptautinės šokių mokytojų profesionalų sąjungos parengta Pasauline šokių programa, kurią sudaro 10 pramoginių šokių: VALSAS, TANGO, FOKSTROTAS,VIENOS VALSAS, KVIKSTEPAS, SAMBA, ČIA ČIA ČIA, RUMBA, SVINGAS, DŽAIVAS. Ši programa užtikrina, kad šokti mokysitės pačiu efektyviausiu būdu.
Daugiau  »

Street dance
Čia sužinosi apie Hip-Hop, Breakdance, Street dance, Show dance, Popping, Locking, R'n'B šokių stilius. Kartu su šokių mokytojais ir draugais žengsi pirmuosius šokio žingsnius. Sieksi šokio aukštumų ir varžysiesi su geriausiais Lietuvos ir užsienių šalių šokėjais. Sunku? Kartais taip... Nuobodu? Niekada!
Daugiau  »

Lindyhopas
Afroamerikiečių šokis, pasirodęs Niujorke XX amžiaus 3-čio dešimtmečio pabaigoje. 1980-aisiais jį atgaivino amerikiečių, švedų ir britų šokėjai. 2000-aisiais Lindyhop'as pradėtas šokti Klaipėdoje. 2002-aisias, Vilniuje. 2006-aisiais atkeliavo ir į Kauną, nors kalbama, kad jis čia jau buvo šokamas laikinosios sostinės laikais.
Daugiau  »

Argentinietiškas Tango
Argentinos tango užima unikalią vietą tarp porinių šokių. Kūnai žymiai arčiau ir intymiau nei kituose šokiuose. Švelnus, artimas apsikabinimas viršuje ir tuo pačiu greiti, tikslūs ir gyvybei pavojingi judesiai apačioje. O jei prie viso šito pridėsime svajingą, aistringą, melancholišką, ekspresyvią, melodingą, širdį veriančią muziką- gausime Tango.
Daugiau  »

Salsa
Dvi kairės kojos? Jokių problemų! Nesijaudinkite, mes padėsime Jums ir Jūs tapsite puikiu salsos šokėju. Nuo elementariausių žingsnelių iki fantastiškų kombinacijų ir visa tai pagal tikrą salsos muziką. Registruokitės į bandomąją pamoką, nes ten jūsų laukia profesionalūs šokių mokytojai ir Karibų jūros ritmais pulsuojanti atmosfera.
Daugiau  »

Vestuvių valsas
Jaunųjų valsas gali tapti ypatingu jūsų vestuvių dienos akcentu. Pradėkite ruoštis kuo anksčiau ir jūsų draugai ir artimieji nustebs pamatę kaip stilingai ir elegantiškai jūs judate šokių aikštelėje. Pakaks kelių pamokų, kad profesionalūs šokių treneriai išmokytų jus pagrindinių valso žingsnių ir sujungtų juos į kompoziciją.
Daugiau  »

Rytietiški šokiai
Rytietiški šokiai, rytietiški ritmai, nuostabūs šokio kostiumai, plastiški judesiai, smilkalų kvapas.... Pasiryžusioms įminti šią paslaptį pridursime, kad šie šokiai tai dar ir subalansuotas fizinis krūvis, puikiausi pratimai juosmens, rankų, pečių raumenims. Tai šokis siekiantis tobulo moteriškumo, todėl jis tinka bet kokio amžiaus ir sudėjimo moterims.
Daugiau  »

Flamenco
Norint išlaikyti flamenko meno autentiškumą, mokymų pagrindą sudaro metodika, taikoma flamenko mokyklose Sevilijoje . Būtent Ispanijos pietuose esanti Sevilija laikoma flamenko širdimi.
Daugiau  »

Šokių kursų paieška ir registracija

Išsirinkite šokių kursų programą ir registruokitės internetu.

Kalendorius / Tvarkaraštis

Pr An Tr Ke Pn Š S
1 23 4 567
8 910 11 121314
15 1617 18 192021
22 2324 25 262728
29 30     

Populiariausi straipsniai

Naujienų prenumerata

Draugai

Šokių studijos
hoppers.lt
tpsokiustudija.lt

Kaimo turizmas
zaliojistotele.lt

Muzika
gmgyvai.lt