Kultūros rūmuose plėšia.

Pagrindinis > Šokis ir visuomenė > Kultūros rūmuose plėšia.

Šokių užsiėmimams, o taip pat renginiams tinkamų erdvių/salių Lietuvoje trūksta. Tą žino kiekvienas, kuris tik pabando organizuoti didesnį šokių renginį. Vienos jų stovi apleistos, kitos paverstos pigių rūbų parduotuvėmis, o į tas, kurios dar būtų tinkamos patekti yra labai sunku, ypač privačioms šokių studijoms ar individualiai dirbantiems šokių mokytojams.  

Jei organizuoji renginį kurio nors miesto bendruomenei viliesi, kad kas jau kas, bet vietinis Kultūros Centras tikrai norės pagelbėti. Deja, bet taip nėra. Dažniausiai centro administracijos būsi tiesiai išvadintas "privatininku", "komercininku" ir paprasčiausiai neįleistas. Suprask, mes savo renginių turime ir mums konkurencija nereikalinga... O jeigu ir nepasielgs taip grubiai, tai paprašys TOKIOS kainos, kurios sumokėti negalėsi.

Kaip tik šiomis dienomis tenka ieškoti salės vidutinio dydžio šokių renginiui. Nors miesto savivaldybės patvirtintais įkainiais už 4val. salės nuomą privalėtume mokėti 480Lt. Kultūros centro administracija nesivaržydama paprašo 1870Lt. Mums paklausus kodėl sumos yra skirtingos? Atsako, kad salė yra tiesiog labai, labai graži ir už grožį reikia mokėti. Ir šis atvejis toli gražu ne vienintelis. Galima būtų suprasti, kad taip elgiasi komercinės struktūros, kurių tikslas yra pelnas, bet Kultūros Centrai?

Peršasi išvada, kad ir vėl kažkas su valstybe ar kai kuriais jos žmonėmis, atsakingais už kultūrą, yra negerai, nes komercija vyksta ten, kur jos iš viso neturėtų būti.

Komentarai (0)
privaloma
privaloma (neskelbiama)

privaloma

Šokių kursų paieška ir registracija

Išsirinkite šokių kursų programą ir registruokitės internetu.

Kalendorius / Tvarkaraštis

Pr An Tr Ke Pn Š S
    123
456 7 8910
11 1213 14 151617
18 1920 21 222324
25 2627 28    

Populiariausi straipsniai

Naujienų prenumerata

Draugai

Šokių studijos
hoppers.lt
tpsokiustudija.lt

Kaimo turizmas
zaliojistotele.lt

Muzika
gmgyvai.lt