Gražus bendradarbiavimas su Kauno Kolpingo Kolegija tęsiasi (Foto)

Pagrindinis > Šokis ir visuomenė > Gražus bendradarbiavimas su Kauno Kolpingo Kolegija tęsiasi

Jau kelerius metus Šokio Populiarinimo Centras bendradarbiauja su Kauno Kolpingo kolegija. Vaisingą bendradarbiavimą liudija padėkos raštas, kurį Kolpingo kolegija įteikė Šokio Populiarinimo Centro kolektyvui. Studentai pasirinkę teisės, verslo vadybos, finansų ar socialinio darbo studijas psichologijos paskaitų metu turi galimybę sužinoti kaip valdyti save įvairiose stresinėse situacijose ir aplinkoje į, kurią jie patenka visiškai netikėtai.

Pirmas netikėtumas- apsilankymas Šv.Mykolo Arkangelo (Įgulos) bažnyčios rūsiuose įkurtame muziejuje. Muziejus, kaip instaliacijų labirintas, skendi visiškoje tamsoje. Vienur lankytojus pasitinka minkšta erdvė, kitur tenka brautis pro kabančius objektus. Studentų atsiliepimais, tos 5 - 6 minutės praleistos labirintuose ir žengiant po mažą žingsnelį pirmyn visiškoje tamsoje, viską aplink čiupinėjant ir bandant suprasti kas aplinkui,kol pasiekiamas išėjimas, būna tikrai nerealios. Kažkas supanikuoja, bando ieškoti žiebtuvėlio, grįžti atgal... Žodžiu ekskursija su tikru baimės prieskoniu.

Antrojoje dalyje- dažniausiai visiškai nešokę žmonės keliauja i į Šokio Populiarinimo Centro patalpas. Čia jų laukia visiškai priešinga aplinka, šviesa, garsi muzika, besišypsantis ir juokaujantis šokių mokytojas. Kokia studentų reakcija? Iš pradžių vėlgi tas pats netikėtumo ir atsargumo jausmas. Reikės šokti? Prieš veidrodžius? Nenorim, nemokam, gal galima nešokti?!

Vis gi šokti tenka, nes paskaita privaloma. Ir žiūrėk nieko bloga neatsitinka net patiems nedrąsiausiems. Žingsnis po žingsnio, judesys po judesio ir valandos pabaigoje jau visi šoka ir šypsosi. Pašokę, šokių mokytojams dėkoja už pamoką, o psichologijos dėstytojai už nuostabų naujais potyriais praturtintą rytą!

Komentarai (0)
privaloma
privaloma (neskelbiama)

privaloma

Šokių kursų paieška ir registracija

Išsirinkite šokių kursų programą ir registruokitės internetu.

Kalendorius / Tvarkaraštis

Pr An Tr Ke Pn Š S
 12 3 456
789 10 111213
141516 17 181920
212223 24 252627
282930 31    

Populiariausi straipsniai

Naujienų prenumerata

Draugai

Šokių studijos
hoppers.lt
tpsokiustudija.lt

Kaimo turizmas
zaliojistotele.lt

Muzika
gmgyvai.lt