Ar "Auksinio scenos kryžiaus" nominantas atsiprašys?

Pagrindinis > Šokis ir visuomenė > Ar "Auksinio scenos kryžiaus" nominantas atsiprašys?

Šią savaitę viešojoje erdvėje  netyla diskusijos dėl prieštaringai vertinamo choreografo, baletmeisterio, J. Smorygino elgesio TV3 laidos "Šok su manimi" tiesioginio eterio metu. Priminsime, kad J. Smoryginas, pamiršęs, kad jis dalyvauja laidoje, kuri transliuojama tiesiogiai visai Lietuvai, pademonstravo nepadorius gestus. Ir tai toli gražu nėra vienintelis judesio menininko išsišokimas. Iššaukiančiu elgesiu garsėjantis laidos "Šok su manimi" komisijos narys nevengia tokių išsireiškimų kaip "tu lochas", "tu smirdi" ir panašių.

 "Smorygino sindromas" persikelia ir už TV ekrano ribų. Jo elgseną perima įvairių Lietuvos šokio renginių komisijos nariai. Dar prieš kurį laiką būtų visiškas skandalas jei komisijos narys nepilnamečiams vaikams drėbteltų į veidą savo komentarą: "Jūsų veidai šokio metu buvo lyg apsvaigusių narkomanų", bet dabar jau taip daroma. Suprask galima, nes taip elgemasi TV ekrane. 

Keista, bet šokio bendruomenė tyli ir nepasisako prieš tokį J. Smorygino elgesį. Juk laidą žiūrinčių ir nors kiek šokiu besidominčių žmonių komentarai delfi.lt  ir kituose portaluose yra tik neigiami. Jei tyli šokėjai, komentarai ir diskusijos yra vienintelis kelias paveikti netinkamai besielgiantį žmogų ir jam pasakyti, kad toks elgesys viešojoje erdvėje yra nepageidaujamas. 

Tikėsimės, kad žmogus supras, atsiprašys ir taisys savo klaidas. Jei ne, su juo reikėtų pasielgti taip kaip renginių organizatoriai pasielgė su dainininku E. Dragūnu-Selu. Nekviesti jo į laidas, projektus ir kitus renginius. Manome, kad tai padėtų jam susivokti, kad meninkui toks elgesys netinka, nes yra vulgarus, prastas ir kenkiantis visai šokio bendruomenei.

Komentarai (5)
privaloma
privaloma (neskelbiama)

privaloma

Vat tam ši nuotrauka ir yra tituliniame puslapyje. Šis pilietis akis mums bado jau seniai. Tik gaila, kad šokio bendruomenė niekaip į jo išsišokimus nereaguoja, nors jis akivaizdžiai ją parazituoja. Dergia toje vietoje, iš kurios valgo. P.s. O išjungti reikia ne puslapį, bet TV3 šeštadienio vakarą.

šokis.lt
2011-10-18 23:11

.. nepritariu, kad šita foto tituliniame puslapyje.. Bado akis, norisi išjungt puslapį.

Robertas
2011-10-18 16:38

pritariu,duos durniui kelia,tai dar ne tik tai parodys.GEDA!!

birute
2011-10-17 21:34

pritariu Neringai.vien del J. Smorygino neziuriu sio projekto, nors man labai patinka si laida ir pati megstu sokti .

LAIMA
2011-10-14 09:18

pritariu straisnyje issakytai nuomonei- toks Smorigino elgesys netoleruotinas

Neringa
2011-10-14 08:17

Šokių kursų paieška ir registracija

Išsirinkite šokių kursų programą ir registruokitės internetu.

Kalendorius / Tvarkaraštis

Pr An Tr Ke Pn Š S
    123
456 7 8910
11 1213 14 151617
18 1920 21 222324
25 2627 28    

Populiariausi straipsniai

Naujienų prenumerata

Draugai

Šokių studijos
hoppers.lt
tpsokiustudija.lt

Kaimo turizmas
zaliojistotele.lt

Muzika
gmgyvai.lt