Domitės šokiu? Galite rašyti?

Pagrindinis > Konkursas > Domitės šokiu? Galite rašyti?

ŠOKIS.LT skelbia geriausiai rašančiojo "šokio" tematika autoriaus konkursą. Jei domitės šokiu ir galvojate, kad galite rašyti, šis konkursas kaip tik jums. Trys geriausi straipsniai bus publikuoti tinklapyje šokis.lt, o jų autoriai apdovanoti ir pakviesti tinklapyje šokis.lt rašyti nuolatos.

 

Per 8 veiklos metus, šokis.lt (Šokio populiarinimo Centro) organizuojamuose šokių kursuose šokti išmoko daugiau kaip 10 tūkstančių įvairaus amžiaus žmonių. Kiekvieną dieną šokis.lt puslapį aplanko virš 400 "unikalių" lankytojų. Per metus, mūsų tinklapio lankytojų skaičius siekia daugiau kaip 148 tūkstančius. Galvojame, kad visų pirma ši, nemaža, šokiu besidominti auditorija, gali paskatinti autorius dalyvauti šiame konkurse.

Konkurso sąlygos:

Jei domitės šokiu ir galvojate, kad galite rašyti, kviečiame siųsti bandomuosius straipsnius tinklapiui šokis.lt. Trys geriausi straipsniai bus publikuoti tinklapyje šokis.lt, o jų autoriai apdovanoti ir pakviesti į šokis.lt rašyti nuolatos. 

Straipsnių temos:

Šokis, šokių stiliai, šokių naujienos, šokio istorija, šokančios įžymybės, šokio spektakliai, šokio kritika, šokio projektai ir t.t.

Konkurso Prizai:

I vieta:  Metinis šokis.lt abonementas bet kuriai šokio programai (vertė: 540Lt.). Čekis (pinigų suma) bet kuriam šokių renginiui vykstančiam Lietuvoje apmokėti. Kvietimas šokis.lt tinklapyje rašyti nuolatos.

II vieta:  Pusės metų šokis.lt abonementas, bet kuriai šokio programai (vertė 270Lt.). Čekis (50% pinigų suma) bet kuriam šokių renginiui vykstančiam Lietuvoje apmokėti. Kvietimas šokis.lt tinklapyje rašyti nuolatos.

III vieta:  Trijų mėnesių šokis.lt abonementas, bet kuriai šokio programai (vertė 180Lt.). Čekis (25% pinigų sumai) bet kuriam šokių renginiui vykstančiam Lietuvoje apmokėti. Kvietimas šokis.lt tinklapyje rašyti nuolatos.

Informacija:

Straipsnius siųskite ir informacijos teiraukitės: info@sokis.lt.

Straipsniai priimami iki lapkričio 1 d.
Konkurso rezultatai bus paskelbti lapkričio 8 d.

 

 

 

 

 

 

Komentarai (1)
privaloma
privaloma (neskelbiama)

privaloma

LAba diena, Ar aš nerandu ar Jūs tiesiog neįdėjote konkurso rezultatų?

Gintarė
2011-01-11 11:55

Šokių kursų paieška ir registracija

Išsirinkite šokių kursų programą ir registruokitės internetu.

Kalendorius / Tvarkaraštis

Pr An Tr Ke Pn Š S
    123
456 7 8910
11 1213 14 151617
18 1920 21 222324
25 2627 28    

Populiariausi straipsniai

Naujienų prenumerata

Draugai

Šokių studijos
hoppers.lt
tpsokiustudija.lt

Kaimo turizmas
zaliojistotele.lt

Muzika
gmgyvai.lt