YOU

YOU... ja, ja, natürlich! (video)

Pagrindinis > Kelionės > YOU... ja, ja, natürlich!

Šiek tiek faktų ir statistikos. Paroda "YOU" vyko Berlyno parodų centre "Berlin Messe".  Parodų centras turi 26 sales ir užima 160.000 m2 plotą. Tai maždaug 10 kartų didesnis plotas nei Lietuvos konferencijų ir parodų centro. Aštuonios salės buvo suskirstytos į keturias sritis. Jaunimo mokslas, sportas, muzika ir gyvenimo būdas. Trijų dienų bilieto kaina 15 eurų. Parodos organizatoriai skelbia, kad kiekvieną dieną parodą aplanko 150 tūkstančių XXI amžiaus jaunimo nuo 14 iki 22 metų.

Salės - tai didžiuliai angarai, neturintys jokio grožio, bet pilni šurmuliuojančio jaunimo. Beje norint čia patekti reikia praeiti dvigubas apsaugos darbuotojų užkardas, kurie sąžiningai iškrato kiekvieną ieškodami alkoholio ar narkotikų. Cigaretės į draudžiamų daiktų sąrašą nepatenka. 

Garsas, vaizdas, stendų, scenų ir renginių gausa tiesiog nušluoja, bet kokią galimybę sistemiškai apžiūrėti parodą. Nuo visiškai menkaverčių dalykų iki tikrai įdomių. Sudomino ilgiausia eilė. Priėjau ir stebiu kaip susikooperavę dirba kirpėjai, fotografai, televizininkai ir mados internetinių portalų darbuotojai. Tikras konvejeris!  Merginos apkerpamos, sušukuojamos ir siunčiamos į kitą eilę daryti makijažo. Po makijažo seka fotosesija, kur profesionalūs konsultantai parodo kokiomis pozomis reikia fotografuotis. Po fotosesijos interviu mobilioje TV studijoje. Vėliau visa medžiaga keliauja į Internetinį portalą, kur naujai iškeptam modeliui suteikiamas vardas ir galimybė, kad kažkas pastebės. 

Bet aš važiavau ten dėl šokių. Nors šokių pasirodymų buvo atskiruose rengėjų stenduose, bet nusivyliau neradęs nei vienos šokių mokyklos ar centro pristatymo. Išskyrus žinoma "Dance4fans" projektą. Šiam projektui skirta pusė vienos ekspozicijų salės, kur didžiulėje scenoje pasirodė ne tik "Dance4fans" klubo lankytojai, bet ir šokančių POP atlikėjų grupės. 

Apie 400 dalyvių trijose vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų amžiaus grupėse varžėsi dėl geriausio šokėjo titulo. Taisyklės paprastos: lankai šokių mokykloje "Dance4fans" šokių kursus, kuriose išmoksti šokti taip kaip tai daro Justin Timberlake, Rihanna, Madonna, Kylie Minogue, Mariah Carey, Gwen Stefanie, Britney Spirs, Janet Jackson. Konkurso metu pasirenki vieną iš šokių, kurį geriausiai moki ir scenoje, kartu su kitais dalyviais, sušoki jį komisijai ir savo klykiantiems iš susižavėjimo draugams. Varžybos vyksta turais ir kiekvienas dalyvių žino, kad jis tik 2 kartus užlips ant scenos. Tai jo galimybė, jo šansas, todėl emocijos, prakaitas, džiaugsmas ir ašaros liejasi per kraštus. Nors apdovanojami visi, laimi tik vienas.

Komentarai (1)
privaloma
privaloma (neskelbiama)

privaloma

komentaras

Remigijus
2010-08-02 12:45

Šokių kursų paieška ir registracija

Išsirinkite šokių kursų programą ir registruokitės internetu.

Kalendorius / Tvarkaraštis

Pr An Tr Ke Pn Š S
    123
456 7 8910
11 1213 14 151617
18 1920 21 222324
25 2627 28    

Populiariausi straipsniai

Naujienų prenumerata

Draugai

Šokių studijos
hoppers.lt
tpsokiustudija.lt

Kaimo turizmas
zaliojistotele.lt

Muzika
gmgyvai.lt