Kas išmokė "Dingusiuosius" šokti? (video)

Pagrindinis > Įžymybės > Kas išmokė "Dingusiuosius" šokti?

Pasižiūrėjus serialo "Dingę" penktojo sezono pristatymo video klipą, natūraliai kilo klausimas, kodėl šokiai? Kad atsakyti į šį klausimą teko peržvelgti serialo scenarijų, panagrinėti atskirų veikėjų charakterius ir biografiją. Ką atradome skubame pasidalinti su šokis.lt lankytojais.

Prisiminkime, Shannon Rutherford (aktorė Maggie Grace) buvo viena iš išgyvenusių lėktuvo katastrofą. Shannon yra mums pristatoma kaip dar vieno išgyvenusiųjų Boone Carlyle (aktorius Ian Somerhalder) įseserė. Didžiąją savo laiko dalį saloje ji leidžia degindamasi saulėje ir yra visiškai nenaudinga kitiems. Jos charakteris lyginamas su Paris Hilton. Dingusiųjų prodiuseris Damond Lindelof ją apibūdina kaip tėvelio mergaitę-lepūnėlę. Ji įžeidi, dviveidė, savanaudė, nuolat norinti gauti tai ko užsigeidžia. Pirmąją naktį saloje ji atsisako padėti kitiems tvarkytis teigdama, kad juos greitai kas nors išgelbės. Kas buvo Shannon prieš avio katastrofą ir kodėl ji saloje taip elgėsi?

Kai Shannon sukako aštuoneri, jos tėvas vedė Sabrina Carlyle (aktorė Lindsay Frost) ir todėl didžiąją savo pauglystės dalį ji praleidžia su savo įbroliu Boone. Shannon lanko baleto pamokas, o kai suauga pati moko jaunas mergaites šokti. Būdama aštuoniolikos praranda tėvą, kuris žūva autoavarijoje. Deja, bet tėvas nebuvo surašęs testamento, todėl visas turtas pasilieka jo žmonai. Sabrina atsisako toliau remti Shannon finansiškai net tada kai sužino, kad ji laimėjo stažuotę prestižinėje Martha Graham  šokių trupėje Niujorke. Taip griūva Shannon svajonės ir norint užsidirbti pragyvenimui jai belieka ieškotis auklės darbo Europoje. Vėliau, negalėdama "nuryti" nuoskaudų Shannon pradeda regzti planus kaip susigrąžinti bent dalį tėvo turtų, į savo intrigas įtraukdama įbrolį Boone, kuris ją slaptai įsimylėjęs.

Net lemtinga reiso Oceanic 815 avarija nepakeitė Shannon. Nors po Boone mirties ji bando elgtis kitaip, bet užslėptas revanšo jausmas ją vėl stumteli į intrigas ir kerštą kitiems. Vieną dieną saloje, lyjant stipriam lietuj, taip nieko gero neatlikusi ir nepasikeitusi, Shannon žūsta nuo atsitiktinai paleistos Ana Lucia (aktorė Michelle Rodriguez) kulkos. Gaila, bet atrodo, kad ji yra mažiausiai verta pagarbos iš visų išgyvenusiųjų.

Vis tik gal jos gyvenimas nenuėjo visiškai per niek? Gal nors akimirkai ji buvo išsivadavusi iš savo egocentriškumo? Juk kas gi kitas jei ne ji galėjo išmokyti "Dingusiuosius" šokti.

 

Komentarai (0)
privaloma
privaloma (neskelbiama)

privaloma

Šokių kursų paieška ir registracija

Išsirinkite šokių kursų programą ir registruokitės internetu.

Kalendorius / Tvarkaraštis

Pr An Tr Ke Pn Š S
    123
456 7 8910
11 1213 14 151617
18 1920 21 222324
25 2627 28    

Populiariausi straipsniai

Naujienų prenumerata

Draugai

Šokių studijos
hoppers.lt
tpsokiustudija.lt

Kaimo turizmas
zaliojistotele.lt

Muzika
gmgyvai.lt