Jo Thompson- palikite man šviesą įjungtą! (video)

Pagrindinis > Įžymybės > Jo Thompson- palikite man šviesą įjungtą!

"Dizzy", "Por ti Sere", "Cow boy Rhythm", "Rose Garden", "Tango Cha", tai tik keli iš daugybės Jo Thompson Szymanski, garsios linijinių šokių choreografės sukurtų linijinių šokių. Nors ji gyvena toli, JAV, bet Lietuvos linijinių šokių bendruomenėje jos šokiai gerai žinomi, mėgstami ir šokami jau 10 metų. Puiki choreografė, mylinti šokį ir gyvenimą, stipri asmenybė. Manau, kad žvelgiant į paskutiniuosius jos gyvenimo įvykius pasakyta net per mažai.

2004 metais, kai Jo Thompson laukėsi kūdikio jai buvo diagnozuota "Aplastic Anemia"- tai liga, kai kaulų čiulpai nebegamina pakankamo kraujo kūnelių kiekio. Liga buvo diagnozuota ankstyvojoje stadijoje, todėl tai teikė vilčių, bet jos padariniai smogė negailestigai. Pakeisti abu klubų ir vienas peties sanarys, bet medikų pastangos ir artimųjų palaikymas leido jai ir toliau kurti, dalyvauti renginiuose, džiuginti mus naujai sukurtais šokiais. Kova su liga ir toliau tęsiasi, linkime Jo Thompson stiprybės, paliksime šviesą įjungtą ir lauksime sugrįžtant ant parketo!

Jo Thompson vyro Tim Szymanski rašomas puikus Blogas, kuriame galite daugiau sužinoti apie šiandieninę situaciją ir būdus kaip galima paremti Jo Thompson jos kovoje dėl sugrįžimo į šokių aikštelę:

http://www.jothompson.com/blog.html

Jo Thompson- Just leave a light on for me:

Komentarai (0)
privaloma
privaloma (neskelbiama)

privaloma

Šokių kursų paieška ir registracija

Išsirinkite šokių kursų programą ir registruokitės internetu.

Kalendorius / Tvarkaraštis

Pr An Tr Ke Pn Š S
    123
456 7 8910
11 1213 14 151617
18 1920 21 222324
25 2627 28    

Populiariausi straipsniai

Naujienų prenumerata

Draugai

Šokių studijos
hoppers.lt
tpsokiustudija.lt

Kaimo turizmas
zaliojistotele.lt

Muzika
gmgyvai.lt