Vyrai kuriuos galima išsinuomoti

Vyrai, kuriuos galima išsinuomoti

Pagrindinis > Istorija > Vyrai, kuriuos galima išsinuomoti

“Laikai, kada vyrai turėjo daug atliekamo laiko ir ištisomis dienomis galėjo paskui savo įsimylėtas moteris sekioti, jau senai praėjo. Pokariniai metai vis labiau reikalauja laiko pašvęsti dienos pragyvenimo reikalams, ir laikas virto pinigais. Šis dėsnis gali būti pritaikytas ne tik Amerikai, bet ir Europai. Meilės žaislas, flirtas daugeliui pasidarė nebeprieinami. Moterys liko be kavalierių ir pačios turėjo savo likimu pasirūpinti. Bet jų likimu kaip tik pasirūpino kiti...”

Nors šioms eilutėms iš tarpukario žurnalo “Naujasis Žodis” jau virš 70 metų, tačiau jos puikiai tinka ir šiai dienai. Laikas dar daugiau, nei anuomet yra pinigai, o pragyvenimo reikalai, prarijo vyrus ir jų norą domėtis savo žmonomis. Na, o be kavalierių likusios damos pačios rūpinasi savimi. Žmonoms ne bėda, jei nėra savų kavalierių, visada yra vyrų, kuriuos galima išsinuomoti.
 
Nuomojami vyrai būdavo puikiai pasirėdę, mokėdavo elgtis moterų draugijoje, būdavo mandagūs ir nereikšdavo jokių pretenzijų. Taip pat reikalauta, kad jų veido išraiška būtų padori ir simpatiška. Visą dieną jis būdavo laisvas ir tiktai vakarais nuo 8 valandos vakaro jis turėdavo laukti kol kokia moteris jį pakvies. Pakviečiamas jis būdavo ne tiesiogiai, bet per tarpininką, kuris praneša damos pasirinktam jaunuoliui, kad štai ana ponia jo laukia.
 
Su kiekviena savo kliente jis turėdavo elgtis neatsižvelgdamas jos amžiaus ir grožio. Jeigu moteris būtų net visiškai negraži ir senyva, išnuomotasis, privalėjo elgtis su ja tarsi su gražiausia moterimi. Ponios ar panelės kviečiamas jis galėjo su ja pavakarieniauti, bet gerti jis neprivalo, nes tai jo tarnybos būtina sąlyga. Leista jam taip pat sakyti komplimentus, tiktai viskas iki tam tikros padorumo ribos, kad nieko neįžeistų ir liktų draugiškas. Nors yra jaunas ir kupinas jėgų, bet jei damų buvo daug, jis jaučiasi lyg girtas, nes jo tarnyba baigiasi anksti rytą, apie trečią valandą.
 
Vyras, kurį galima išsinuomoti, uždirbdavo nelabai daug. Iš savo uždarbio jis galėjo tiktai kukliai pragyventi. Tačiau turtingų gražuolių jis neturi persekioti, ar ieškoti būdų su jomis susitikti, nes jis išnuomojamas tik vienam vakarui, po kurio viskas turi pasilikti taip, lyg nieko nebuvę. Žinoma, tai tik su sąlyga, jeigu jos pačios tokių norų nepareiškia. Pasitaikydavo, kad moterys į tokius vyrus įsimyli, kad jos už jų net išteka, bet tokie atsitikimai labai reti.
 
Sako, kad vyrai panašūs į geriausių 1930-tų metų Paryžiaus ir Berlyno restoranų šokėjus greitai atsiras ir pas mus. Tačiau tokios paslaugos įtrauktos į restorano ar kavinės meniu kol kas dar neteko matyti. Taigi tikrieji vyrai, prieš didžiąsias metų šventes, dar turi laiko prisiminti savo įsimylėtas moteris ir elementarius romantikos pagrindus- gėles, šokius, komplimentus. Nes tuščios vietos ilgai nepasiliks, jas užims kiti vyrai. Vyrai, kuriuos galima išsinuomoti.

Komentarai (0)
privaloma
privaloma (neskelbiama)

privaloma

Šokių kursų paieška ir registracija

Išsirinkite šokių kursų programą ir registruokitės internetu.

Kalendorius / Tvarkaraštis

Pr An Tr Ke Pn Š S
    123
456 7 8910
11 1213 14 151617
18 1920 21 222324
25 2627 28    

Populiariausi straipsniai

Naujienų prenumerata

Draugai

Šokių studijos
hoppers.lt
tpsokiustudija.lt

Kaimo turizmas
zaliojistotele.lt

Muzika
gmgyvai.lt