Sekmadienio šokių klubas poroms. Registracija atidaryta. Pradžia sausio 27d.

Šokių pamoka jūsų sekmadienio vakarą ir jus pačius gali padaryti kitokiais. Niekur neskubėdami mokysimės šokti Svingo eros šokius, Tango, Bachatą, Valsą-  tiesiog pageidaukite ką norėtumėte mokytis. Pagalvokite,- gera muzika, šokis ir įdomus bendravimas- visą tai galite turėti nors ir kiekvieną sekmadienio vakarą.

Toliau »
YOU

YOU... ja, ja, natürlich! (video)

Šiek tiek faktų ir statistikos. Paroda "YOU" vyko Berlyno parodų centre "Berlin Messe".  Parodų centras turi 26 sales ir užima 160.000 m2 plotą. Tai maždaug 10 kartų didesnis plotas nei Lietuvos konferencijų ir parodų centro. Aštuonios salės buvo suskirstytos į keturias sritis. Jaunimo mokslas, sportas, muzika ir gyvenimo būdas. Trijų dienų bilieto kaina 15 eurų. Parodos organizatoriai skelbia, kad kiekvieną dieną parodą aplanko 150 tūkstančių XXI amžiaus jaunimo nuo 14 iki 22 metų.

Toliau »
Vyrai kuriuos galima išsinuomoti

Vyrai, kuriuos galima išsinuomoti

“Laikai, kada vyrai turėjo daug atliekamo laiko ir ištisomis dienomis galėjo paskui savo įsimylėtas moteris sekioti, jau senai praėjo. Pokariniai metai vis labiau reikalauja laiko pašvęsti dienos pragyvenimo reikalams, ir laikas virto pinigais. Šis dėsnis gali būti pritaikytas ne tik Amerikai, bet ir Europai. Meilės žaislas, flirtas daugeliui pasidarė nebeprieinami. Moterys liko be kavalierių ir pačios turėjo savo likimu pasirūpinti. Bet jų likimu kaip tik pasirūpino kiti...”

Toliau »

Šokių kursų paieška ir registracija

Išsirinkite šokių kursų programą ir registruokitės internetu.

Kalendorius / Tvarkaraštis

Pr An Tr Ke Pn Š S
    123
4 56 7 8910
11 1213 14 151617
18 1920 21 222324
25 2627 28 293031

Populiariausi straipsniai

Naujienų prenumerata

Draugai

Šokių studijos
hoppers.lt
tpsokiustudija.lt

Kaimo turizmas
zaliojistotele.lt

Muzika
gmgyvai.lt