Sekmadienio šokių klubas poroms. Registracija atidaryta. Pradžia sausio 27d.

Šokių pamoka jūsų sekmadienio vakarą ir jus pačius gali padaryti kitokiais. Niekur neskubėdami mokysimės šokti Svingo eros šokius, Tango, Bachatą, Valsą-  tiesiog pageidaukite ką norėtumėte mokytis. Pagalvokite,- gera muzika, šokis ir įdomus bendravimas- visą tai galite turėti nors ir kiekvieną sekmadienio vakarą.

Toliau »

Tik šią savaitę Kaune!

Tik šią savaitę Kaune- Argentinietiško Tango meistrai Andreas Erbsen & Angela Ruth Manonellas. Nors gyvena Buenos Airėse, bet reguliariai lankosi ir moko Europoje. Didžiausią dėmesį savo pamokose jie kreipia į muziką ir tarpusavio bendravimą poroje. Jų vizitinė kortelė- elegancija, graži laikysena, klasikinė technika ir puikus jumoro jausmas.

Toliau »

Šokome ir džiaugėmės pajūryje! (Foto, video)

Birželio 11d. kiekvienas "sergantis" linijiniais šokiais vyko į pajūrį. Galėjai šokti dieną naktį, rytą vakarą. Mes pasirinkome Festivalį "Draugystės Tiltas 2011" (Palanga, Basanavičiaus alėja) ir "Linijinių Šokių Fiesta 2011" (HBH Juozo Bravoras). Po pasišokimo Basanavičiaus alėjoje, kur mūsų dalyvavo apie 400 šokėjų, norėjosi dar šokti, bet ne salėje, o gryname ore. "HBH Juozo Bravoras" tokią galimybę suteikė.

Toliau »

Federacijų (Asociacijų) keliai ir klystkeliai. (papildyta) (video)

Iš Arūno Bižoko kalbos atvirajame Lietuvos Pramoginių Šokių Asociacijos susirinkime:

Tarptautinės šokių organizacijos WDC, WDC AL ir IDSA  

"LPŠA yra ne tik WDC, WDC AL bet ir IDSA narė. IDSA yra TAFISA (The Association for International Sport for All) narė, TAFISA pripažystama WHO (World Health Organiztion), UNESCO (United Nations Educational, Scientific and Cultural Organizaton), bei Tarptautinio Olimpinio Komiteto. Taigi ne tiesiogiai, bet per TAFISA, IDSA yra pripažystama Tarptautinio Olimpinio Komiteto. Todel teiginys, kad iš visų šokių organizacijų tik vienintelė IDSF turi Olimpinį pripažinimą nėra absoliučiai teisingas."

 Vis tik, pabandykime greitai ir paprastai išsiaiškinti apie ką kalba Pasaulio čempionas...

Toliau »

Viena svajonė, viena vizija- šokis! (video)

Šokis- kietas  gyvenimo būdas. Rezultatų pasiekia tik tie, kurie šokį pamilsta ir skiria jam daug asmeninio laiko. Geros šokių komandos buriasi dar sunkiau. Šokėjams reikia darbštumo, atsakomybės, talento. Vadovui- kompetencijos, kūrybingumo, pedagoginių sugebėjimų. Du metai intensyvaus darbo atsipirko. Šokio Populiarinimo Centro vadovų treniruojamos gatvės šokių komandos sėkmingai varžosi su žinomiausiomis šių šokių stiliaus studijomis Lietuvoje.

Toliau »

Šokių kursų paieška ir registracija

Išsirinkite šokių kursų programą ir registruokitės internetu.

Kalendorius / Tvarkaraštis

Pr An Tr Ke Pn Š S
1 23 4 567
8 910 11 121314
15 1617 18 192021
22 2324 25 262728
29 30     

Populiariausi straipsniai

Naujienų prenumerata

Draugai

Šokių studijos
hoppers.lt
tpsokiustudija.lt

Kaimo turizmas
zaliojistotele.lt

Muzika
gmgyvai.lt