Sekmadienio šokių klubas poroms. Registracija atidaryta. Pradžia sausio 27d.

Šokių pamoka jūsų sekmadienio vakarą ir jus pačius gali padaryti kitokiais. Niekur neskubėdami mokysimės šokti Svingo eros šokius, Tango, Bachatą, Valsą-  tiesiog pageidaukite ką norėtumėte mokytis. Pagalvokite,- gera muzika, šokis ir įdomus bendravimas- visą tai galite turėti nors ir kiekvieną sekmadienio vakarą.

Toliau »

Naujas "šokis.lt" gatvės šokių sezonas nuo rugsėjo 5d! (video)

Kviečiame visus norinčius  (8-30 metų) į pradedančiųjų ir pažengusiųjų gatvės šokių grupes. Hip-Hop, Street dance, Show dance, Popping, Locking, R'n'B, House, L.A.Style. Šauni mokytojų komanda. Linksmas, draugiškas, tikslo siekiantis kolektyvas. Du metai intensyvaus darbo atsipirko. Kvalifikuotų "šokis.lt" vadovų treniruojamos gatvės šokių komandos sėkmingai varžosi su žinomiausiomis šių šokių stiliaus studijomis Lietuvoje. 

Toliau »

Linijiniai šokiai- viskas taip kaip ir turėtų būti! (video)

Prisimenu po pirmųjų Lietuvos linijinių šokių varžybų teko diskutuoti su viena iš trenerių ruošiančių savo šokėjas varžyboms. Pasakiau, kad man keista, kad linijinių šokių varžybos Lietuvoje startavo tokiame žemame lygyje. Tikėjausi, kad mano įžvalgos bus suprastos. Deja klydau.

Toliau »

Kur Lindyhopas ten visada linksma.

Jau nuo neatmenamo trečiadienio, renkamės šokti Lindyhop'ą Kauno miesto sode. Pirmieji pasišokimai prie "Coffe Inn", vos nesibaigė "tragiškai". Vienas svingo muzika nepatenkintas "Laisvės Alėjos" gyventojas apsiskundė policijai dėl neva šokėjų keliamo triukšmo. Policininkui deja sunkiai sekėsi paaiškinti, kad susirinkome šokiu atgaivinti "Laisvės Alėją" ir, kad Vilniuje šokimo gatvėje tradicija gyvuoja jau seniai. Pareigūnas buvo piktas ir nusprendė organizatorius "pamaloninti" 1000Lt. bauda, už tyčinius bandymus trikdyti viešąją rimtį.

Toliau »

Garbusis architektas pyktelėjo (papildyta)

Kauniečiams gerai žinomas architektas A. Karalius savo straipsnyje  Interneto tinklapyje "pilotas.lt" ir socialiniuose tinkluose atvirai pyksta ant Kauno Lindyhoperių bendruomenės.  Kaip yra žinoma, Kauno svingo muzikos ir Lindyhop'o mylėtojai kiekvieną trečiadienį renkasi pasišokti į Kauno miesto sodą ir šoka šalia paminklo skirto R. Kalantos atminimui. Lindyhoperiai šoka, restorano "Miesto sodas" lankytojai ploja, žiūrovai žiūri ir trepsi į ritmą, užsieniečiai fotografuoja ir yra maloniai nustebinti miesto gyvybe ne savaitgaliais. Tad kuo gi pasipiktinęs garbusis Architektas?

Toliau »

Šokių kursų paieška ir registracija

Išsirinkite šokių kursų programą ir registruokitės internetu.

Kalendorius / Tvarkaraštis

Pr An Tr Ke Pn Š S
1 23 4 567
8 910 11 121314
15 1617 18 192021
22 2324 25 262728
29 30     

Populiariausi straipsniai

Naujienų prenumerata

Draugai

Šokių studijos
hoppers.lt
tpsokiustudija.lt

Kaimo turizmas
zaliojistotele.lt

Muzika
gmgyvai.lt