Sekmadienio šokių klubas poroms. Registracija atidaryta. Pradžia sausio 27d.

Šokių pamoka jūsų sekmadienio vakarą ir jus pačius gali padaryti kitokiais. Niekur neskubėdami mokysimės šokti Svingo eros šokius, Tango, Bachatą, Valsą-  tiesiog pageidaukite ką norėtumėte mokytis. Pagalvokite,- gera muzika, šokis ir įdomus bendravimas- visą tai galite turėti nors ir kiekvieną sekmadienio vakarą.

Toliau »

Pramoginiai šokiai nuo pirmo žingsnio.. Pradžia rugsėjo 13d. 19.30val.

Pramoginių porinių šokių grupė suaugusiesiems nuo rugsėjo 13d. Šoksime pagal Pasaulinę programą pradedantiesiems, dažniausiai sutinkamus pramoginius šokius: Valsą, Čia Čia Čia, Tango, Fokstrotą, Rumbą, Svingą, Sambą ir Vienos Valsą. 

Toliau »

Jei JIS/JI tau rūpi, padovanok nemokamą PRAMOGINIŲ ŠOKIŲ pamoką! Nemokama pamoka vasario 15d., Grupė naujokams nuo vasario 22d.

Žiema, puikus metas naujoms patirtims. Jei pradėsi šokti, pamatysi pasaulį kitomis akimis. Mokytis šokti, tai išmokti kaip reikia parodyti dėmesį savo partneriui, sužinoti ką jis mėgsta, ką galvoja, ką jaučia, kaip juda, kas kartą pamatyti jį vis naujai. O visa tai pas mus prasideda nuo paprastų dalykų. Įvairiausi pratimai, padeda jausti šokio partnerį. Žinios, kurias turime padeda šokio žingsnelius dėlioti taip, kad būtų patogu abiems šokantiems poroje. Bendri kelių porų šokiai keičiantis partneriais padeda išsijudinti po darbų sustingusias mintis ir kūną. Gera šokio muzika gydo, gaivina sielą, papildydama nusękusias emocijas.

 

Toliau »

Intro to BALBOA Kaune. Nemokamai! Kiekvieną sekmadienį, nuo spalio 1d.

Balboa tai porinis šokis, šokamas pagal greitą arba labai greitą svingo muziką. Dabartinis Balboa susideda iš dviejų šokių: Pure Balboa ir Bal – Swing, kurie kilę 1920 – 1940 metais Kalifornijoje.
Pure Balboa, dar kitaip vadinamas Grynuoju Balboa,  buvo šokamas pietų Kalifornijoje. Šis šokis yra laikomas  istoriškai tikruoju Balboa. Jis šokamas partneriams glaudžiai apsikabinus ir išliekant vienoje vietoje.

Toliau »

BLIUZAS. 4 Pamokų kursas. Nuo gegužės 3d. 20val.

Dienos šviesoms prigęsus ir šokių aikštelės karščiui pakilus, metas šokti bliuzą. Palik dienos rūpesčius ir pasiduok bliuzo muzikos ritmams. Bliuzas - daugiau nei lėtas šokis ar muzikos stilius, tai šių abiejų dalykų mišinys, leidžiantis šokiu išreikšti vidinę būseną ir emocijas. Šis šokis išsiskiria judesių laisvumu, sklandumu, judėjimo laisve bei improvizacija, kas padeda sukurti unikalų ryšį su partneriu.
 

Toliau »

Šokių kursų paieška ir registracija

Išsirinkite šokių kursų programą ir registruokitės internetu.

Kalendorius / Tvarkaraštis

Pr An Tr Ke Pn Š S
1 23 4 567
8 910 11 121314
15 1617 18 192021
22 2324 25 262728
29 30     

Populiariausi straipsniai

Naujienų prenumerata

Draugai

Šokių studijos
hoppers.lt
tpsokiustudija.lt

Kaimo turizmas
zaliojistotele.lt

Muzika
gmgyvai.lt