Sekmadienio šokių klubas poroms. Registracija atidaryta. Pradžia sausio 27d.

Šokių pamoka jūsų sekmadienio vakarą ir jus pačius gali padaryti kitokiais. Niekur neskubėdami mokysimės šokti Svingo eros šokius, Tango, Bachatą, Valsą-  tiesiog pageidaukite ką norėtumėte mokytis. Pagalvokite,- gera muzika, šokis ir įdomus bendravimas- visą tai galite turėti nors ir kiekvieną sekmadienio vakarą.

Toliau »

Panevėžiečiai laukiami Lindyhopo pamokose

Šokio centras "Šokis.lt" kartu su Vilniaus "Hoppers"  šokių studija, jau 5 metus sėkmingai rengia Lindyhop šokių kursus Kaune. Nuo kitų metų pradžios, išmokti šio šokio pagrindų kviečiami ir panevėžiečiai. Pirmoji pamoka vyks 2012m. sausio 11d. (trečiadienį) 19.30val. "Vyturio progimnazijoje" (Vasario 16-osios g.40).

Toliau »

Kultūros rūmuose plėšia.

Šokių užsiėmimams, o taip pat renginiams tinkamų erdvių/salių Lietuvoje trūksta. Tą žino kiekvienas, kuris tik pabando organizuoti didesnį šokių renginį. Vienos jų stovi apleistos, kitos paverstos pigių rūbų parduotuvėmis, o į tas, kurios dar būtų tinkamos patekti yra labai sunku, ypač privačioms šokių studijoms ar individualiai dirbantiems šokių mokytojams.  

Toliau »

Į naują Lindyhop grupę dar gali registruotis vaikinai.

Jei jums patinka džiazas, svingo ritmas, dabar puiki galimybė susipažinti su visada jaunu, nevaržomu, pilnu gyvybės lindyhopo šokiu , kuris 1930 m. prasidėjęs JAV, Harleme, vis labiau žavi Europą. Lindyhopas praskaidrina nuotaiką, uždega ir leidžia mėgautis šokių aikštelėje. Nesvarbu kiek jums metų, koks jūsų sudėjimas, lindyhopas – kiekvienam!

Toliau »

Ar "Auksinio scenos kryžiaus" nominantas atsiprašys?

Šią savaitę viešojoje erdvėje  netyla diskusijos dėl prieštaringai vertinamo choreografo, baletmeisterio, J. Smorygino elgesio TV3 laidos "Šok su manimi" tiesioginio eterio metu. Priminsime, kad J. Smoryginas, pamiršęs, kad jis dalyvauja laidoje, kuri transliuojama tiesiogiai visai Lietuvai, pademonstravo nepadorius gestus. Ir tai toli gražu nėra vienintelis judesio menininko išsišokimas. Iššaukiančiu elgesiu garsėjantis laidos "Šok su manimi" komisijos narys nevengia tokių išsireiškimų kaip "tu lochas", "tu smirdi" ir panašių.

Toliau »

Šokių kursų paieška ir registracija

Išsirinkite šokių kursų programą ir registruokitės internetu.

Kalendorius / Tvarkaraštis

Pr An Tr Ke Pn Š S
1 23 4 567
8 910 11 121314
15 1617 18 192021
22 2324 25 262728
29 30     

Populiariausi straipsniai

Naujienų prenumerata

Draugai

Šokių studijos
hoppers.lt
tpsokiustudija.lt

Kaimo turizmas
zaliojistotele.lt

Muzika
gmgyvai.lt